Blog Fotografa Ślubnego

Najnowsze historie miłosne

Witaj na moim blogu. Poznaj najnowsze historie wybranych par.

Fotografia Ślubna Ustroń Sesja Zimowa 181110MK5113a

Zimowa Sesja Ślubna w Beskidach

Na sesję ślubną udaliśmy się w góry, na Poniwiec w Ustroniu. To było piękne zimowe popołudnie. Na górze spędziliśmy kilka godzin. Zapraszam do obejrzenia sesji plenerowej z Poniwca.

fotografia slubna ustron 180915JM6567

Sesja Ślubna Ustroń. Sesja Plenerowa w Górach.

Na sesję ślubną udaliśmy się w góry, na Równicę w Ustroniu. To było piękne jesienne popołudnie. Zapraszam do obejrzenia sesji plenerowej z Równicy oraz nocnej sesji ślubnej z Cisownicy.

fotografia slubna czechowice 180915JM0614

Fotografia Ślubna Czechowice

Ślub Joanny i Mateusza odbył się w Kościele w Miliardowicach. Na wesele udaliśmy się do dworku Stara Cynkownia w Czechowicach-Dziedzicach.

sesja slubna wisla 180907IK5731

Sesja Ślubna Wisła. Plener Ślubny w Górach.

Iwona i Kuba na sesję ślubną wybrali Wisłę Czarne. Najpierw weszliśmy do lasu w okolicach szlaku biegnącego na Baranią Górę skąd biją źródła naszej najdłuższej rzeki Wisły.

fotografia slubna wisla 180907IK1026

Fotografia Ślubna Wisła

Ślub Iwony i Kuby odbył się w Kościele Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w samym sercu Beskidów w Wiśle Czarnem. Na wesele udaliśmy się do Dworu Kukuczka w Istebnej.

fotografia slubna zywiec 180721KAf0223v

Fotografia Ślubna Żywiec

Klaudia i Artur na swój ślub przylecieli z serca Norwegii. Ich wesele odbyło się w Żywcu w sali Laguna. To piękne malownicze miejsce położone jest nad samym jeziorem Żywieckim i przywodzi nieco na myśl widoki znad skandynawskich fiordów.

sesja slubna moszna 180623KKf0552v

Sesja Ślubna Moszna

Kasia i Kamil na co dzień mieszkają w Anglii, której krajobrazy obfitują w liczne zamki, pałace i twierdze. Organizując ślub w Polsce mieli prośbę o wskazanie miejsca na sesję plenerową, które będzie przypominać im te brytyjskie pejzaże.

fotografia slubna bielsko 180712ITf0235v

Fotografia Ślubna Bielsko-Biała

Izabela i Tomasz na miejsce swojego ślubu wybrali Gościniec Szumny w Jaworzu koło Bielska-Białej. To malownicze miejsce, na które składa się rozległa polana, ustronny zagajnik przy stawie oraz kilka stylowych rustykalnych budynków.

fotografia slubna ustron 180623KKf0326v

Fotografia Ślubna Ustroń

Kasia I Kamil przylecieli na swój ślub prosto z górzystej części Anglii. Chociaż ich ślub odbył się dolinie, to na wesele pomknęliśmy wysoko w Beskidy, a konkretnie na Równicę w Ustroniu.

fotografia slubna myslowice 180630APf0192v

Fotografia Ślubna Mysłowice

Ania i Przemek mieszkają w samym sercu Mysłowic. Ich wesele odbyło się w restauracji Carpe Diem, ale w tym reportażu chciałbym skupić się na przygotowaniach do ich ślubu, które obfitowały w symboliczne i emocjonalne momenty

sesja slubna nikiszowiec 180630APf0755v

Sesja Ślubna Nikiszowiec

Sesja plenerowa Ani i Przemka odbyła się w wyjątkowym miejscu na Śląsku. Czy może być coś bardziej charakterystycznego dla śląskiego krajobrazu niż dzielnica Katowic – Nikiszowiec?

fotografia slubna gliwice 180517APf0564v

Fotografia Ślubna Gliwice

Pomimo tego, że dzień ślubu Agaty i Piotra zapowiadał się deszczowo, to w kluczowych momentach zza gęstych chmur wyglądało słońce. Dzień ten obfitował również w liczne niespodzianki przygotowane przez zaproszonych gości, poczynając od symbolicznego uwolnienia gołębi tuż po wyjściu Agaty i Piotra z kościoła.

Zdjęcia Ślubne Wisła VIVATORRE 18KIK0185

Sesja Narzeczeńska Wisła

Fotografia Ślubna Wisła. Kasia & Kamil, Kwiecień 2018. Sesja narzeczeńska w Beskidach w okolicy Wisły Czarne.

Fotografia Slubna Podhale VIVATORRE 1802MIK1183c

Sesja Ślubna Tatry & Ząb

Monika i Kristian, luty 2018. Sesja ślubna pod Zakopanem. Monika i Kristian przyjechali do Zakopanego na ślub prosto z norweskiego Trondheim. Niestety ze względu na typową zimową pogodę nie byliśmy w stanie zobaczyć szczytów Tatr.

Fotografia Slubna Zakopane Tatry VIVATORRE 1712DIL0310e

Sesja Narzeczeńska Tatry

Daria & Liam, Grudzień 2017. Sesja narzeczeńska w okolicach Zakopanego. Pogoda nam nie sprzyjała. Przez silny wiatr i niską temperaturę była to jedna z moich najszybszych sesji zdjęciowych.

Fotografia Slubna Ochodzita Beskidy VIVATORRE 1710AKD1076c

Sesja Rodzinna w Beskidach, Ochodzita

Fotografia Rodzinna w Beskidach, Ochodzita. Agnieszka, Karol & Dasza, Październik 2017. Sesja familijna na Ochodzitej w Koniakowie w Beskidach tuż przed zachodem słońca. To był wyjątkowo ciepły dzień.

Fotografia Slubna Szczyrk Beskidy VIVATORRE 1709KIW2965c

Reportaż Ślubny Szczyrk Beskidy

Reportaż Ślubny Szczyrk Beskidy Relacja z uroczystości Kingi i Wojtka. Państwo Młodzi powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kaplicy pw. św. Jana Nepomucena w Jaworzu. Niezapomniana zabawa weselna odbyła się w hotelu Alpin w Szczyrku.

Fotografia Slubna Cieszyn Beskidy VIVATORRE 1709JIR1187c

Sesja Ślubna w Beskidach, Koniaków, Ochodzita

Sesja Ślubna w Beskidach, Koniaków, Ochodzita Fotografia to dosłownie malowanie światłem. Podczas pleneru Justyny i Rafała światło aspirowało do mistrza trzeciego planu. Co sądzicie o tej roli?

Fotografia Slubna Tatry VIVATORRE 1705NIP3321c

Sesja Ślubna w Tatrach & Nowym Targu

Fotografia Ślubna w Tatrach i Nowym Targu – Sesja Plenerowa PLENER: Tatry Głodówka – Bukowina Tatrzańska & Bór na Czerwonem – Nowy Targ Dekoracje: Power Flower

Fotografia Slubna Podhale VIVATORRE 1705NIP1059b 1

Reportaż Ślubny Podhale & Tatry

Fotografia Ślubna Podhale & Tatry – Reportaż Ślubny Szwajcarów oraz mieszkańców Podhala łączy naprawdę sporo. Być może fakt codziennego obcowania z przepięknymi pejzażami powoduje, że zarówno jednych, jak i drugich cechuje gospodarność, nowoczesność, a zarazem przywiązanie i szacunek do tradycji? Jak pokazał ślub Natalii i Philipa, wspólnych cech jest zdecydowanie więcej!

Fotografia Slubna Zakopane VIVATORRE 1701KIR0719c

Sesja Ślubna Zakopane

Fotografia Ślubna Zakopane – Zimowy Plener Ślubny (…) – A gdy zima posrebrzy ramy okien? – Zimą kocham cię jak wesoły ogień.

Fotografia Slubna Kraków VIVATORRE 1607GIP1678c

Sesja Ślubna Kraków

Fotografia Ślubna Kraków – Sesja w Lesie i Na Łące – Powiedz mi jak mnie kochasz. – Powiem. – Więc? – Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec.

Fotografia Slubna Cieszyn VIVATORRE 1704CIM0474c

Sesja Ślubna Cieszyn, Magnolie & Beskidy

Fotografia Ślubna Cieszyn, Magnolie & Beskidy – Sesja Plenerowa Wieczorny chłód oplótł me ciało Białe magnolie poszły już spać Tylko my dwoje nieokrzesani Błądzimy nocą szukając gwiazd

Blog Fotografia Ślubna