VIVATORRE | Artystyczna Fotografia Ślubna

Blog Fotograf Ślubny

Sesja Ślubna Tatry & Ząb

Monika i Kristian, luty 2018. Sesja ślubna pod Zakopanem. Monika i Kristian przyjechali do Zakopanego na ślub prosto z norweskiego Trondheim. Niestety ze względu na typową zimową pogodę nie byliśmy w stanie zobaczyć szczytów Tatr.

zobacz więcej »

Sesja Narzeczeńska Tatry

Daria & Liam, Grudzień 2017. Sesja narzeczeńska w okolicach Zakopanego. Pogoda nam nie sprzyjała. Przez silny wiatr i niską temperaturę była to jedna z moich najszybszych sesji zdjęciowych.

zobacz więcej »

Sesja Rodzinna w Beskidach, Ochodzita

Fotografia Rodzinna w Beskidach, Ochodzita.
Agnieszka, Karol & Dasza, Październik 2017. Sesja familijna na Ochodzitej w Koniakowie w Beskidach tuż przed zachodem słońca. To był wyjątkowo ciepły dzień.

zobacz więcej »

Reportaż Ślubny Szczyrk Beskidy

Reportaż Ślubny Szczyrk Beskidy
Relacja z uroczystości Kingi i Wojtka. Państwo Młodzi powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kaplicy pw. św. Jana Nepomucena w Jaworzu. Niezapomniana zabawa weselna odbyła się w hotelu Alpin w Szczyrku.

zobacz więcej »

Reportaż Ślubny Podhale & Tatry

Fotografia Ślubna Podhale & Tatry – Reportaż Ślubny
Szwajcarów oraz mieszkańców Podhala łączy naprawdę sporo. Być może fakt codziennego obcowania z przepięknymi pejzażami powoduje, że zarówno jednych, jak i drugich cechuje gospodarność, nowoczesność, a zarazem przywiązanie i szacunek do tradycji? Jak pokazał ślub Natalii i Philipa, wspólnych cech jest zdecydowanie więcej!

zobacz więcej »

Plener Ślubny Kraków

Fotografia Ślubna Kraków – Sesja w Lesie i Na Łące
– Powiedz mi jak mnie kochasz.
– Powiem.
– Więc?
– Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec.

zobacz więcej »

Blog Fotografia Ślubna

Oceń to!

Blog
4.9 (98.95%) 19