Fotograf Bielsko-Biała

Fotografia ślubna Bielsko

Piękne, otaczające miasto szczyty gór. Zabytkowa tkanka miejska, której architektura wzbudza zachwyt miejscowych i turystów. Piękna okolica i nieszablonowe miejsca, gwarantują, że fotografia ślubna w Bielsku-Białej z pewnością będzie niepowtarzalna. To miasto, wraz z całą okolicą, to przecież idealne miejsce na ślub, wesele, czy sesję ślubną! O czym zapewne doskonale wiecie, prawda? A skoro okolica jest tak wyjątkowa, to czas znaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego w Bielsku-Białej, który uwieczni jej piękno. Z Wami w roli głównych aktorów! Fotograf Bielsko-Biała.

Jeżeli wesele, to tylko w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała i jego okolice nieprzypadkowo uznawane są za jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Dlaczego? Z pewnością wpływ na to ma ogromne zróżnicowanie regionu. Jest piękna starówka. Po sąsiedzku można wybrać się na sesję plenerową w góry. Łatwo znaleźć również modne pejzaże industrialne. Zadowoleni będą pragmatycy, romantycy, ci o bardziej artystycznej duszy. Pozostaje jedynie wybór odpowiedniego fotografa w Bielsku. Takiego, który zrealizuje wizje i fantazje pary młodej. A zarazem będzie w stanie zainspirować ich swoimi pomysłami. Niech ślub w Bielsku-Białej będzie niezapomnianym przeżyciem. Do którego będziecie chętnie wracać właśnie poprzez wyjątkowe zdjęcia ślubne! Zajrzyjcie na mojego foto bloga, aby obejrzeć pełne historie par. A może wolicie przejrzeć moje najlepsze zdjęcia ślubne, żeby poznać mój styl w fotografii ślubnej?

Naturalna fotografia ślubna w Bielsku-Białej

Konwencja reportażu i dokumentu zdobywa coraz większą popularność. Fotografia ślubna również wyłamuje się ze sztywnych ram. Zapomnijmy o sztucznym pozowaniu, ustawianiu gości w rzędzie, wymuszaniu uśmiechów. Oddajmy się zabawie. Pozwólmy fotografowi ślubnemu uwiecznić na zdjęciach ślubnych prawdziwego ducha wesela! Postawmy na spontaniczność i prawdziwy reportaż ślubny w Bielsku i okolicach!

Trwa moda na naturalną fotografię ślubną. Od fotografa ślubnego wymaga ona odpowiednich umiejętności technicznych i doskonałego wyczucia czasu. Uchwycenie autentycznych emocji z twarzy, ruchu, gestów człowieka to prawdziwa sztuka. Udana próba daje ogromną satysfakcję nie tylko odbiorcom, ale i samym fotografom. Na przeciwnym biegunie znajduje się natomiast, równie atrakcyjna w odbiorze, artystyczna fotografia ślubna. W tym przypadku Państwo Młodzi stają się głównym elementem wspólnie zaprojektowanego i namalowanego aparatem fotograficznym obrazu. Przyznam, że obie formy wyrazu dostarczają mi podobną satysfakcję.

Zapraszam do obejrzenia sesji i reportaży ślubnych z Bielska-Białej i okolic na Foto Blogu

Fotograf w Bielsku, Dlaczego właśnie ja?

Nazywam się Jakub Połomski i z radością zajmę się upamiętnieniem najważniejszych chwil w Waszym życiu. Fotografią zajmuję się już kilkanaście lat. Nie ukrywam, że ścieżka od początkującego twórcy, aż po doświadczonego i dobrego fotografa weselnego była długa. Nie ukrywam, że również całkiem przyjemna! Prawdziwych szlifów nabierałem w różnych miejscach świata. Skupiłem się wówczas na fotografii przyrody, w szczególności gór, co było moją wielką pasją. Moje zdjęcia zostały nagrodzone na kilkudziesięciu międzynarodowych konkursach. Zostałem również laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego “National Geographic”. Część moich dzieł można znaleźć w prestiżowej globalnej galerii YellowKorner.

W pewnym momencie życia uznałem jednak, że sama przyroda, to za mało. Wiedziałem, że najbardziej pasjonującym i wymagającym modelem jest sam człowiek. Z jego dynamiką, mimiką, emocjami, które czasem łatwiej, czasem trudniej uchwycić. W ten sposób zająłem się zawodowo fotografią ślubną. To zajęcie jest moją pracą, lecz przede wszystkim wielką pasją.

Fotografia ślubna. To nie jest wcale bułka z masłem.

Uważam się za człowieka ambitnego, lubiącego wyzwania. Pewnie dlatego tak wielką satysfakcję sprawia mi fotografia weselna. Każde zlecenie jest jakby otwarciem nowej nieodgadnionej księgi i do każdego zlecenia pochodzę indywidualnie. Fotografów w Bielsku-Białej jest spoko. Dobrych zaledwie kilku. Warto więc, przed dokonaniem wyboru, rzucić okiem na portfolio twórcy. Zapamiętać również kilka atutów, charakteryzujących profesjonalnego fotografa ślubnego. Właśnie o nich napiszę.

Poza oczywistymi cechami, jak punktualność, profesjonalizm, kultura osobista, zawodowca cechuje kilka szczegółów, które robią ogromną różnicę. Ogromnie ważna jest umiejętność komunikacji. Wychwytywania intencji klienta, jak również atmosfery konkretnego wydarzenia. Liczy się kreatywność. Nie wszyscy narzeczeni mają sprecyzowany i konkretny pomysł na sesję zdjęciową. Warto wcześniej się spotkać i przy smacznej kawie dogadać kilka szczegółów. Specjalista od fotografii ślubnej powinien być kreatywny. Mieć zdolność inspirowania swoich klientów ciekawymi pomysłami. Cechować go powinna również wszechstronność. Są specjaliści od zdjęć portretowych, pejzaży, ujęć grupowych, czy fotografii o charakterze dynamicznym. Każdy profesjonalny fotograf na wesele, nie tylko ten w Bielsku-Białej, powinien opanować wszystkie te techniki. Zróżnicowany charakter moich zdjęć ślubnych świadczy o tym, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Fotograf Bielsko-Biała.

Profesjonalny fotograf ślubny - ile kosztuje? cennik fotografii ślubnej

Cennik fotografii ślubnej w Bielsku jest bardzo zróżnicowany. Moja oferta fotografii ślubnej również, biorę bowiem pod uwagę to, że każdy klient ma nieco inne preferencje. I inne oczekiwania. Fotografia ślubna to przecież nie tylko kompleksowa obsługa ślubu i wesela. Choć oba wydarzenia są traktowane przez wszystkich priorytetowo, to równie atrakcyjny jest cały okres okołoślubny. Ze swoją niepowtarzalną, magiczną otoczką. W mojej ofercie znajduje się więc profesjonalna sesja ślubna, reportaż z przygotowań do ślubu, czy sesje narzeczeńskie. Klient może wybrać również kilka oryginalnych konwencji. Świetnie odnajduję się w coraz popularnej naturalnej fotografii ślubnej. Chętni mogą wybrać również artystyczną fotografię ślubną. Dla każdego coś dobrego! Spotkajmy się więc i omówmy szczegóły! 

Poniżej znajdziesz ofertę moich pakietów fotograficznych

Pakiet 1

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 500 zdjęć poddanych obróbce​​
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy​​
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
Popularny

Pakiet 2

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 550 zdjęć poddanych obróbce
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
 • sesja narzeczeńska
Wymarzony 🙂

Pakiet 3

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 550 zdjęć poddanych obróbce​
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy​
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
 • sesja narzeczeńska
 • dodatkowy fotograf w dniu ślubu
 • dodatkowe 1000 zdjęć
 • ujęcia z drona
 • priorytetowa obróbka do 7 dni od ślubu
ekskluzywny

Fotograf w Bielsku-Białej - Zapytaj o termin!

Szukasz fotografa ślubnego w Bielsku-Białej lub okolicach? Reportaż ślubny, sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie w Bielsku-Białej. Użyj poniższego formularza i zapytaj o moją ofertę! Wyślę szczegółową ofertę wraz z cennikiem fotografii ślubnej w ciągu 24 godzin.