Fotograf ślubny Śląsk

Fotograf na Śląsku

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Ważny jest więc wybór profesjonalnego fotografa ślubnego. Udane zdjęcia ślubne przywołają wspomnienia tych ważnych chwil. Śląsk to region, w którym można znaleźć mnóstwo plenerów, wprost stworzonych do sesji ślubnej. A jak znaleźć dobrego fotografa ślubnego na Śląsku? Fotograf ślubny Śląsk.

Fotografia ślubna Śląsk

Fotografia ślubna na Śląsku ma spore tradycje. Wie to każda osoba, która przeglądała pamiątkowe zdjęcia ślubne swoich dziadków, a nawet pradziadków. Przyznasz, że mimo pewnej konwencji mają one swój niepowtarzalny urok. No i jakość! Dlaczego stare fotografie ślubne wydają nam się tak dobre? Po prostu w dawnych czasach w sprzęt fotograficzny inwestowano majątek. Fotografów było mniej, natomiast każdy z nich dawał gwarancję jakości artystycznej fotografii ślubnej. Dobry fotograf był prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu. Postęp techniczny sprawił, że o sprzęt wcale nie jest trudno. Jednak błyszczący aparat i szybki palec nie są wcale gwarancją udanej sesji ślubnej. Co więc sprawia, że sesja fotograficzna będzie udana? Ważnym czynnikiem jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Wykonuję fotografie ślubne w takich miastach jak Bielsko-Biała, Bytom, Cieszyn, Katowice, Rybnik.

Fotograf ślubny + śląskie = ogromny potencjał plenerowy

Kreatywność i pomysłowość dotyczy również pomysłów na sesję plenerową. Fotografią ślubną na Śląsku zajmuję się bardzo długo, zdążyłem więc poznać mnóstwo inspirujących miejsc. Śląsk to prawdziwa kopalnia niebanalnych plenerów. Są pejzaże industrialne, miejskie, jak i zjawiskowe atrakcje przyrodnicze. Bazując na moim doświadczeniu, jestem w stanie zaproponować klientom wiele ciekawych miejsc i rozwiązań. Zgodnie z ich wizją oraz charakterem. Czy sesja ślubna na Śląsku musi ograniczać się tylko do oklepanych miejsc? Nie! Ciekawych miejsc w naszym regionu jest wyjątkowo dużo! Zawsze służę radą i jestem w stanie zaproponować taki rodzaj sesji zdjęciowej, który spełni Wasze oczekiwania.

Prywatnie mieszkam i zajmuję się fotografią ślubną w Cieszynie. Ze względu na moje miejsce zamieszkania oferuję swoje usługi jako fotograf ślubny na Śląsku oraz fotograf w Małopolsce. W odległości do 200 km od Bielska-Białej nie pobieram żadnej opłaty za dojazd i nocleg. Oczywiście dojadę również do każdej miejscowości w Polsce. Jeśli Wasz ślub odbywa się ponad 200 km od Bielska-Białej, to koszty podam w ofercie.

Zapraszam do obejrzenia sesji i reportaży ślubnych Ze śląska na Foto Blogu

Dlaczego ja? Obejrzyjcie zdjęcia ślubne!

Cześć. Nazywam się Jakub Połomski i miło mi, że zajrzeliście na moją stronę. Czy szukacie może profesjonalnego fotografa ślubnego na Śląsku? Jeżeli tak, to właśnie go znaleźliście! Z przyjemnością zaproponuję Wam swoje usługi jako fotograf na wesele, na ślub oraz sesję ślubną. Doskonale radzę sobie zarówno we wnętrzach, jak i plenerach. Specjalizuję się nie tylko w  reportażu ślubnym, ale i sesjach fotograficznych. Postaram się spełnić oczekiwania klientów o nawet najbardziej wysublimowanych smakach. Wiem, że fotografów weselnych na Śląsku jest wielu. Zapraszam na mojego foto bloga do przejrzenia zdjęć ślubnych z reportaży i sesji ślubnych. Będziecie mogli się przekonać, czy to właśnie moja oferta Wam odpowiada. Fotograf ślubny Śląsk.

Profesjonalny fotograf ślubny, czyli doświadczenie + pasja.

Fotografią zawodowo zajmuję się już od 16 lat. Początkowo fascynowały mnie głównie pejzaże górskie. Podczas podróży odkryłem mnóstwo inspirujących miejsc, które udało mi się sfotografować. Tysiące wykonanych zdjęć sprawiały, że stopniowo stawałem się dobrym fotografem. Efekty? Zostałem laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic oraz kilkudziesięciu innych międzynarodowych konkursów. Moje pejzaże znajdują się w znanej galerii YellowKorner. Niektóre z nich zyskały status bestsellera.

Od pewnego czasu zainteresowałem się fotografią reportażową, a w szczególności fotografią ślubną. Jaki jest klucz do udanego fotoreportażu ślubnego (od przygotowań do ślubu aż do oczepin)? Polega on na uchwyceniu idealnego momentu, który pokaże szczere emocje osób fotografowanych. Niewątpliwie fotografia ślubna daje taką możliwość. Dzięki temu już od wielu lat fotografuję ceremonie ślubne, wykonuję zdjęcia weselne, jak i sesje ślubne. Tak właśnie praca stała się moją pasją. Pamiętajmy, że profesjonalny fotograf ślubny to nie tylko błyszczący sprzęt i beznamiętne naciskanie spustu. To intuicja, wyczucie chwili, pomysłowość i kreatywność. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zyskałem te umiejętności. Doceniają je moi klienci. Ponad połowa odbieranych przeze mnie zleceń spływa właśnie z polecenia dawnych klientów.

Naturalna fotografia ślubna

Kiedy fotografuję naturę, staram się uwiecznić jak najwięcej barw. Jednak fotografując ludzi, wolę używać stonowanych kolorów, żeby skoncentrować uwagę na emocjach. W czasie robienia zdjęć staram się być kreatywny. Na sesjach fotograficznych dbam o luźną atmosferę, żebyście nie czuli się spięci. To pomaga wyzwolić w Was prawdziwe nieskrępowane emocje. Zamiast zdjęć typowo pozowanych, wolę naturalną fotografię ślubną, dlatego często robię zdjęcia z zaskoczenia. Naturalna fotografia ślubna to podstawa udanego reportażu ślubnego.

Sesje ślubne. Za każdym razem inaczej!

Staram się, aby każda sesja ślubna poprzedzona była spotkaniem z klientami. Jaki jest cel tych spotkań? Zależy mi, aby po prostu dobrze się poznać. Wyczuć ich charakter, naturę, temperament. Zawsze wsłuchuję się w wizje klientów, rozmawiam, wyciągam wnioski. Pamiętajmy, że dobry fotograf nie obawia się proponowania własnych rozwiązań. Rozmawiać, słuchać i podpowiadać. Niech te trzy słowa posłużą za moje motto, dzięki któremu spełniam się jako fotograf ślubny. Bo zadowolenie klientów daje mi ogromną satysfakcję.

Fotograf ślubny oferta, dla każdego coś dobrego!

Moją maksymą przy realizacji fotografii ślubnej jest indywidualne podejście do klienta. Staram się poszerzyć swoją ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć idealny pakiet dla siebie. Spośród cen fotografów ślubnych na Śląsku moja oferta jest optymalnie zróżnicowana. Oprócz podstawowych usług proponuję również sesje narzeczeńskie, sesje plenerowe oraz skrócone reportaże ślubne.

Zdjęcia ślubne przeglądane na ekranie nie mogą równać się z wydrukowanymi na papierze. Obcowanie z wydrukami fotografii ślubnych to zupełnie inne doświadczenie. Korzystam z usług jednej z największych firm produkujących albumy w Polsce. Jakość tych albumów jest na najwyższym poziomie. Jako fotografowi ślubnemu zależy mi na tym, aby piękne emocje towarzyszyły Wam przy każdym otwarciu albumu.

Chcesz poznać cenę fotografa ślubnego? Może chcesz wiedzieć, ile kosztuje sesja zdjęciowa? Napisz do mnie, używając poniższego formularza. W odpowiedzi wyślę ofertę razem z aktualnym cennikiem fotografii ślubnej. Jeśli zainteresuje Cię moja oferta, to spotkajmy się i omówmy szczegóły! 

Poniżej znajdziesz ofertę moich pakietów fotograficznych

Pakiet 1

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 500 zdjęć poddanych obróbce​​
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy​​
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
Popularny

Pakiet 2

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 550 zdjęć poddanych obróbce
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
 • sesja narzeczeńska
Wymarzony 🙂

Pakiet 3

Reportaż ślubny 12h
 • przygotowania
 • ceremonia ślubna
 • przyjęcie weselne do oczepin (0:30)
 • sesja ślubna / portretowa w dniu ślubu
 • min. 550 zdjęć poddanych obróbce​
 • prywatna galeria online na 6 miesięcy​
 • pendrive z plikami hi-res do druku ​​
 • sesja ślubna w inny dzień
 • sesja narzeczeńska
 • dodatkowy fotograf w dniu ślubu
 • dodatkowe 1000 zdjęć
 • ujęcia z drona
 • priorytetowa obróbka do 7 dni od ślubu
ekskluzywny

Fotografia ślubna na śląsku - Zapytaj o termin!

Szukasz fotografa ślubnego na Śląsku? Fotoreportaż ślubny, sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie w województwie śląskim i nie tylko. Użyj poniższego formularza i zapytaj o moją ofertę! Wyślę szczegółową ofertę wraz z cenami fotografa ślubnego w ciągu 24 godzin. Fotograf ślubny Śląsk.